Sayın Valimiz Yaşar KARADENİZ’in başkanlığında İlçemiz Kaymakamlık Toplantı Salonunda düzenlenen turizm toplantısına  İlçe Kaymakamımız Halil İbrahim DEMİRÇİN, Belediye Başkanı Mehmet YILMAZ, Bölge ve İl Müdürleri, KUZKA ve turizm sektör temsilcileri, İl Genel Meclis Üyelerimiz ve ilgili Muhtarlar katıldı.
 
        “TÜRKİYENİN DÜNYAYA ARMAĞANI PINARBAŞI’’  sloganıyla hazırlanan;  Doğa turizminin turizmdeki yeri, tarihi zenginliklerimiz, yöresel değerlerimiz, hedeflerimiz ve İlçe turizmi hakkında bilgilerin yer aldığı sunu ve Pınarbaşı tanıtım videosu Kaymakamımız Halil İbrahim DEMİRÇİN tarafından toplantı heyetine sunuldu.
        
        Katılımcıların görüş ve önerilerine yer verilen toplantıda, Vali KARADENİZ’e sunulan turizm konulu projeler hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu.
        
        Pınarbaşı’nın Kastamonu turizmi açısından önemini vurgulayan Sayın Valimiz Yaşar KARADENİZ’e İlçe Kaymakamımız Halil İbrahim DEMİRÇİN, böyle bir toplantıyı düzenleyip başkanlık ettiği için teşekkürlerini bildirdikten sonra toplantı sona erdi.