Sayın Kaymakamımız Halil İbrahim DEMİRÇİN başkanlığında yapılan Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen seçimi ve Muhtarlar Toplantısı İlçemiz Şehit Ramazan Akkaya Yatılı Bölge Ortaokulu Müsamere  salonunda Belediye başkanı  Şenol YAŞAR, İl Genel Meclis üyelerimiz,  kurum amirleri,  mahalle ve köy muhtarlarımızın katılımıyla 25.04.2019 tarihinde gerçekleştirildi.
        31 Mart 2019 tarihinde yeni görevlilerine başlayan Mahalle ve Köy muhtarlarımızla tanışma ve Birlik Encümeni seçimi şeklinde düzenlenen toplantı Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasıyla Encümen seçimine geçildi. Seçim sonrası Kaymakamımız Halil İbrahim DEMİRÇİN’in muhtarlara yönelik bilgilendirmesinin ardından kurum amirlerimizin muhtarlarımızla tanışmasıyla devam etti. Tanışma  esnasında Muhtarlarımızın sorun ve talepleri kurum amirlerimiz tarafından dinlendi, notlar alınarak İlçe Kaymakamımız tarafından ilgili kurum amirlerine talimatlar verildi.
   Toplantı da karşılıklı istişarelerin ardından; İlçe Kaymakamız Halil İbrahim DEMİRÇİN, davetlilere toplantıya katılımlarından dolayı teşekkürlerini bildirerek, başta Belediye Başkanı  Şenol YAŞAR olmak üzere İl Genel Meclis Üyelerimiz'e, (Kazım GÜL,Yavuz GÖK) mahalle ve köy muhtarlarımıza  yeni görevlerinde başarılar diledi ve ardından toplantı sona erdi.